Když úrazové pojištění, pojištění nemovitostí, aut, penzijní připojištění, stavební spoření a úvěry, tak pojištění-levně.cz

Pojištění vozidel
Povinné ručení a havarijní pojištění vozidla: sjednání online s bonusem až 500 KčSjednat online »
Penzijní připojištění
Online sjednání penzijního připojištění s bonusem 200Kč a příspěvkem od státu Sjednat online »

Povinné ručení a havarijní pojištění

Povinné ručení a havarijní pojištění vám sjednáme online s bonusem až 500 Kč a další den zašleme smlouvu poštou spolu se zelenou kartou. Čerpejte i vy z mnoha bonusů Allinaz povinného ručení a havarijního pojištění, připojištění: skel, zavazadel a pojištění osob ve vozidle a Asistenci plus. Firmám nabízíme slevy až o 40 %.
Sjednat online povinné ručení a havarijní pojištění »

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr od KB nabízí odpočet zaplacených úroků od základu daně, státní podpora, nabídka expresního zpracování, částečné nebo úplné předčasné splacení úvěru bez sankčních poplatků, půjčíme Vám až 100 % hodnoty zastavených nemovitostí, možnost čerpat úvěr již na základě návrhu na vklad zástavního práva.
Sjednat online hypoteční úvěr »

Penzijní připojištění

Příspěvek od státu na penzijní připojištění činí: 150 Kč. Bonus ve výši 4 % z převedených prostředků při převodu z jiného penzijního fondu. Penzijní připojištění si může klient snížit svůj základ daně o částku 6 000 Kč ročně Maximální částka, kterou lze takto odečíst za zdaňované období činí 12 000 Kč.
Sjednat online penzijní připojištění »

Pojištění domácnosti, nemovitosti a odpovědnosti

Pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti a pojištění odpovědnosti za škodu není žádný luxus. Pojištění Vám ošetříme jednou smlouvou a přiznáme Vám slevu za propojištěnost až 10%. Za každý rok bez škodných událostí snižujeme pojistné o 5% (celkem až do 30%) Převádíme bonusy získané u jiných pojišťoven do výše 30 %.
Sjednat online pojištění domácnosti, nemovitosti a odpovědnosti »

Životní pojištění a úrazové pojištění

Životní a úrazové pojištění až dva dospělí v rámci jedné smlouvy. Pojistné krytí v případě úrazu, nemoci nebo smrti. Úrazové připojištění progresivní plnění až 500 %. Daňové zvýhodnění, úspora až 3840 Kč ročně. Možnost nakládat finančními prostředky během životního, úrazového pojištění.
Sjednat online životní a úrazové pojištění »

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění Allianz pojišťovny zcela nově kryje v rámci pojištění léčebných výloh v zahraničí riziko terorismu. Pro děti do 15 let platí zvýhodněná denní sazba pojistného. Cestovní pojištění se vztahuje: na hromadnou i individuální turistiku v tuzemsku i v zahraničí a na zahraniční pracovní cesty.
Sjednat online cestovní pojištění »

Stavební spoření Modré pyramidy

Stavební spoření Vám umožní spořit s podporou státu až 3 000 Kč ročně s úročením 2 % a k tomu získat výhodný úvěr na řešení bytových potřeb. Založit si stavební spoření může každý, bez ohledu na věk. Vklady jsou ze zákona pojištěny až do výše 50 000 EUR.
Sjednat online stavební spoření »