Reference od klientů

Penzijní připojištění

"Po online uzavření penzijního připojištění jsem další den obdržela poštou smlouvy penzijního připojištění k podepsání. Smlouvy jsem podepsala a zaslal zpět. Navíc jsem dostala od Allianz pojišťovny úrazové pojištění na 24 měsíců zdarma. Ještě jednou díky"

Paní Jana z Prahy.

Stavební spoření

"Děkuji za rychlé a kvalitní služby. Po online uzavření stavebního spoření jsem do dvou dnů obdržel poštou smlouvy k podepsání. Pouze jsem smlouvy podepsal a zaslal zpět. Měl jsem štěstí a získal jsem 3000 Kč spolu s odměnou 1000 Kč. A taktéž slevu na pojištění nemovitosti. Všem doporučuji."

Pan Jiří z Brna.

Povinné ručení

" Ušetřil jsem na povinném ručení 1500 Kč a navíc mi bylo nabídnuto pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti v takové kvalitě a za tak přijatelnou cenu se slevou 30 %, že jsem si jej ještě dojednal."

Pan Radek z Plzně

Pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti

"Díky za férovou nabídku a vysvětlení, na co vše se pojištění majetku vztahuje. Po srovnání s ostatními nabídkami jsem se rozhodl pro pojištění majetku od Allianz a navíc ještě sjednal penzijní připojištění, takže jsem na pojištění majetku ještě ušetřil a obdržel úrazové pojištění na 2 roky zdarma. "

Pan Jarek z Olomouce

Cestovní pojištění

"Vše bez komplikací, nikam jsem nemusela chodit, pouze jsem zaslal částku za cestovní pojištění a obdržela kartičky s cestovním pojištěním spolu s dalšími bonusy navíc."

Paní Věra z Přerova

Pastelka - pojištění pro děti

"Mám tři děti, tak jsem si je nechala pojistit na jedné smlouvě a ušetřila na poplatcích. A naspořenou částku potom dětem přispěji na studium."

Paní Jitka z Hradce Králové

Rizikové pojištění

"Sjednal jsem si u Allianz rizikové pojištění na smrt a poté připojištění plné invalidity, pobytu v nemocnici a pro případ pracovní neschopnosti. Za tři připojištění jsem dostal slevu 25 % a navíc mám slevu na povinné ručení a pojištění nemovitosti. Které ještě tento rok využiji. Přece je jenom lepší mít vše pod "jednou střechou".

Pan Richard z Prostějova

Investiční pojištění Rytmus pro dospělé a děti

"Dlouho jsme s manželem uvažovali a hledali vhodné pojištění pro celou rodinu, kde bychom my dva spolu s našimi 2 dětmi mohli být kvalitně pojištěni na jedné smlouvě. Nalezli jsme investiční pojištění Rytmus od Allinaz pojišťovny, které nám vyhovuje po všech stranách, ušetří se na poplatcích, vše u jedné pojišťovny a navíc nám Allianz dává slevy i na ostatní pojištění, což manžel využije i při podnikání. Mohu jen doporučit."

Manželé z Pardubic

Úrazové pojištění

"Chtěl jsem se pojistit, protože pracuji jako zedník a díky úrazovému pojištění od Allianz jsem již klidnější. Denní odškodné při pobytu v nemocnici a denní odškodné za průměrnou dobu léčení a k tomu ještě trvalé následky mi zaručují za slušné peníze jistotu nejen mně, ale i mé rodině. Ještě jsem navíc získal povinné ručení se slevou 85% procent v rámci rodiny."

Petr z Ostravy